Saturday, 26.11.2022
Name days: Leon / Leonard / Lesława
Idź do strony głównej Przedszkole w Ociążu

Przedszkole w Ociążu

Święto przedszkola

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Uroczystość otwarcia nowego budynku przedszkola.
    Nadszedł długo oczekiwany moment otwarcia nowego budynku  przedszkola w Ociążu. Choć przedszkolaki mają już przyjemność uczęszczać do nowego, pięknego obiektu prawie trzy tygodnie, to w piątek 19 września odbyła się oficjalna uroczystość z tej okazji.
     Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali:  Burmistrz Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce pani Bożena Budzik, Przewodniczący Rady Kazimierz Sipka, dyrektor przedszkola Anna Matuszczak, kierownik Referatu Oświaty Daniel Mituła oraz Zosia Marciniak – wychowanka naszego przedszkola. Następnie ks. kanonik Rafał Sobieraj poświęcił naszą placówkę. Po krótkim zwiedzaniu obiektu przedszkolaki zaśpiewały i zatańczyły dla przybyłych gości, dziękując w ten sposób za nowe przedszkole. Również nasze dzieci otrzymały sympatyczną niespodziankę od wykonawcy przedszkola pana Wojciecha Marczaka – plakietki z logo przedszkola.
     Po części oficjalnej do przedszkola przybyli rodzice oraz opiekunowie dzieci, aby wspólnie świętować tę ważną chwilę. Kolejną niespodzianką był ogromny tort z logo przedszkola. Rodzice wraz z dziećmi przy słodkim poczęstunku mogli obejrzeć zdjęcia z uroczystości, wymienić się wrażeniami i wspólnie spędzić czas.
     Ten niezwykle ważny dzień w naszej społeczności przedszkolnej jest uwieńczeniem ofiarności władz naszej gminy, ciężkiej pracy wielu osób oraz starań naszej kochanej pani dyrektor Anny Matuszczak. Za wszystko pragniemy gorąco podziękować:
            Przedszkolaki, rodzice, nauczyciele oraz wszyscy pracownicy przedszkola.

Galeria Zdjęć