Sunday, 10.12.2023
Name days: Daniel / Bohdan / Julia
Idź do strony głównej Przedszkole w Ociążu

Przedszkole w Ociążu

Święto Babci i Dziadka.

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dzień Babci i Dziadka to święto, które na stałe wpisało się w przedszkolny kalendarz uroczystości. W środę, 17 stycznia, na zaproszenie wnuków do naszego przedszkola przybyli dziadkowie, aby wspólnie świętować ten niezwykle ważny dzień. Wśród szacownego grona seniorów, swoją obecnością zaszczycili nas również Burmistrz Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce pani Bożena Budzik, Wiceprzewodniczący Rady Gminy pan Józef Marciniak, Kierownik Referatu Oświaty pan Daniel Mituła, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Ociążu pani Katarzyna Kaźmierczak, proboszcz parafii w Ociążu ksiądz Krzysztof Niciejewski oraz pani Helena Olejnik, niegdyś wieloletni pracownik naszego przedszkola, obecnie stały gość ważnych uroczystości. W tym szczególnym dniu przedszkolaki zaprezentowały przepiękną opowieść o Bożym Narodzeniu, aby w ten sposób podziękować dziadkom za ich miłość, troskę, dobroć, cierpliwość i zrozumienie. Wszyscy goście z wielkim wzruszeniem podziwiali występy małych aktorów, nagradzając ich wielkimi brawami. Spotkanie upłynęło w atmosferze pełnej uśmiechów i jednocześnie wzruszeń, bo to Dziadkowie sprawiają, że dzieciństwo jest udane i szczęśliwe.

Galeria Zdjęć