Poniedziałek, 27.3.2023
Name days: Lidia / Jan / Marek
Idź do strony głównej Przedszkole w Ociążu

Przedszkole w Ociążu

Gminny Turniej Ekologiczny w Kotowiecku - Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy.

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W piątek, 20 kwietnia, w Kotowiecku odbył się  Gminny Turniej Ekologiczny pt. "Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy". W turnieju wzięło udział sześć przedszkoli z Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce. Każde przedszkole reprezentował trzyosobowy zespół. Przedstawicielami naszego przedszkola byli chłopcy z najstarszej grupy: Julian Stempniak, Oskar Olszak i Piotr Nowacki. Chłopcy długo przygotowywali się do turnieju, przyswoili wiedzę z zakresu ekologii oraz zdrowego stylu życia. Po konkurencjach ruchowych, serii pytań i zadań praktycznych oraz ocenie pracy plastycznej, jury przyznało wyróżnienie dla naszej drużyny.
Serdecznie gratulujemy dużej wiedzy ekologiczno-zdrowotnej.

Galeria Zdjęć