Saturday, 26.11.2022
Name days: Leon / Leonard / Lesława
Idź do strony głównej Przedszkole w Ociążu

Przedszkole w Ociążu

Pożegnanie przedszkola.

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

To już ostatnia uroczystość w tym roku szkolnym. W czwartek 18 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie sześcio i siedmiolatków, które kończą edukację przedszkolną. Tego dnia nie mogło zabraknąć również rodziców oraz całego personelu przedszkola.

Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnym polonezem. Następnie dzieci przedstawiły krótki program artystyczny, prezentując talenty muzyczne, taneczne i recytatorskie. Na uroczystości pojawili się również przedstawiciele z grupy młodszej, aby pożegnać swoich starszych kolegów i wręczyć im drobne upominki. Wszyscy absolwenci otrzymali również upominki od rodziców.
Następnie dzieci dziękowały swojej ukochanej wychowawczyni, pani Lidce, za trud włożony w wychowanie i edukację, Pani dyrektor oraz wszystkim nauczycielom i pracownikom przedszkola.
Podziękowania od pracowników przedszkola otrzymali również rodzice, którzy włączyli się w bezinteresowną pomoc naszej placówce, czynnie angażując się i wspierając statutową działalność naszego przedszkola.

Po części artystycznej wszyscy udali się na słodki poczęstunek. Wspominaliśmy mijający rok, oglądając jednocześnie kronikę przedszkolną oraz prezentację multimedialną, zawierającą wydarzenia, uroczystości, konkursy oraz realizowane programy z całego roku.

Wszystkim absolwentom życzymy wielu sukcesów w dalszej edukacji i w życiu osobistym.

Galeria Zdjęć