Saturday, 26.11.2022
Name days: Leon / Leonard / Lesława
Idź do strony głównej Przedszkole w Ociążu

Przedszkole w Ociążu

Poznajemy pracę w gospodarstwie hodowlanym.

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W środę, 14 października, gościła w naszym przedszkolu pani Krystyna Sobczak, aby opowiedzieć nam o pracy w gospodarstwie hodowlanym. Pani Krystyna prowadzi własne gospodarstwo hodowlane i produkcję mleka. Dzieci z ochotą zapoznały się z pracą wykonywaną w gospodarstwie. Dzięki filmom, które pani Sobczak nakręciła samodzielnie, przedszkolaki poznały wszystkie etapy produkcji mleka. Na koniec spotkania dzieci otrzymały czasopisma i gazety o tej tematyce.

Nasze przedszkolaki również miały niespodziankę dla naszego gościa - zatańczyły taniec ludowy "Maryneczka" oraz zaprezentowały rymowankę w gwarze poznańskiej.

Zapraszamy częściej miłych gości.

Galeria Zdjęć