Piątek, 27.1.2023
Name days: Henryk / Jerzy / Przemysław
Idź do strony głównej Przedszkole w Ociążu

Przedszkole w Ociążu

Rekrutacja 2020-2021 - nabór.

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Rekrutacja 2020-2021

Rekrutacja na nowy rok szkolny 2020-2021 rozpoczyna się od
2 marca od godziny 6.00 do 16 marca do godziny 15.00.
W tym roku nabór dzieci do przedszkola odbywa się drogą elektroniczną. Rodzice logują się na stronie (proszę o zapamiętanie loginu i hasła – przedszkole nie ma możliwości ich odzyskania)

noweskalmierzyce.przedszkola.vnabor.pl

Następnie należy wypełnić wniosek. Proszę zwrócić szczególną uwagę na kryteria, które decydują o ilości zdobytych punktów, ponieważ w przypadku większej liczby zgłoszeń o przyjęciu dziecka do przedszkola będzie decydować liczba punktów.

Dzieci 2,5 l. nie biorą udział w rekrutacji w pierwszym etapie, jeśli zostaną wolne miejsca będzie można złożyć wniosek w rekrutacji uzupełniającej (w czerwcu).
Po wypełnieniu i zatwierdzeniu, wniosek wraz z oświadczeniami należy wydrukować i podpisać, następnie przynieść osobiście do przedszkola w celu zweryfikowania. Po upływie wyżej wymienionych terminów i godzin rekrutacja zostanie zamknięta (system będzie zablokowany). Kolejna możliwość zgłoszenia dziecka do przedszkola nastąpi w rekrutacji uzupełniającej (pod warunkiem, że będą wolne miejsca).

W dniach od 24 marca do 30 marca br. rodzice dzieci zakwalifikowanych w rekrutacji są zobowiązani do pisemnego potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do placówki. W tym momencie dziecko uznaje się za przyjęte .

Galeria Zdjęć