Piątek, 2.6.2023
Name days: Piotr / Marianna / Marzena
Idź do strony głównej Przedszkole w Ociążu

Przedszkole w Ociążu

Turniej Ekologiczny w Kotowiecku.

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

 W czwartek 22 kwietnia w Zespole Szkolno - Przedszkolnym im. J. Korczaka w Kotowiecku odbył się Turniej Elologiczny Przedszkolaków. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy starszej - Zosia Marciniak, Zosia Banasiak oraz Nikodem Wasielewski. Należy również podkreślić, że udział w konkursię wziął również Olaf Król, który wraz z mamą wykonał ekologicznego krasnala biorącego udział w konkursie.

Weidza ekologiczna i umiejętności plastyczne naszych przedszkolaków były tak duże, że zajęliśmy pierwsze miejsce w turnieju.
Gratulujemy i dziękujemy przedszkolakom oraz pani Lidce za doskonałe przygotowanie dzieci do konkursu.

Galeria Zdjęć