Czwartek, 8.12.2022
Name days: Edyta / Maria / Alojzy
Idź do strony głównej Przedszkole w Ociążu

Przedszkole w Ociążu

Warsztaty wielkanocne z zaproszonymi gośćmi.

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

We wtorek, 22 marca, odbyło się przedświąteczne spotkanie wielkanocne połączone z warsztatami plastycznymi. Zaproszeni goście: Bożena Budzik, Burmistrz Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce, Józef Marciniak, Wiceprzewodniczący Rady Gminy, Grażyna Jaś, Radna Gminy, Katarzyna Kaźmierczak, Dyrektor Zespołu Szkół w Ociążu, ks. kanonik Rafał Sobieraj, Maria Kasprzak-Raszewska, Redaktor Tygodnika "Nasz Rynek" oraz Rada Rodziców  wspólnie z przedszkolakami wykonali dekoracje świąteczne, które zostały przekazane dla Domu Dziecka w Kaliszu.
            Miłym akcentem tego spotkania była część artystyczna, w której dzieci zaprezentowały swoje talenty. Szczególnie zaskakujący był tzw. „czarny teatr”, który wywarł ogromne wrażenie na gościach, wprowadzając w magiczny i niepowtarzalny nastrój.

Spotkanie zakończyło się świątecznym poczęstunkiem. Stoły przepełnione były wielkanocnymi babkami, barankami z masła, jajkami faszerowanymi oraz swojskim chlebem. Wszyscy goście otrzymali  świąteczne podarunki wraz z życzeniami.
            To niezwykłe spotkanie odbyło się dzięki ogromnemu wysiłkowi i współpracy wielu osób: pani dyrektor przedszkola Annie Matuszczak, nauczycielom – Justynie Stasiuk i Lidii Poźniak, współpracownikom – Krystynie Karkoszce, Zofii Kowalskiej, Adamowi Olejnikowi oraz rodzicom i dzieciom.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za udział w spotkaniu oraz współtwórcom tej uroczystości za trud i zaangażowanie.

Galeria Zdjęć