Wtorek, 21.3.2023
Name days: Benedykt / Mikołaj / Marzanna
Idź do strony głównej Przedszkole w Ociążu

Przedszkole w Ociążu

Występ Gabrysi Król.

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Wszyscy kochamy muzykę. Słuchamy radia, oglądamy wideoklipy w telewizji a czasem nawet wybieramy się na koncert.

W naszym przedszkolu również odbył się mały koncert - gościliśmy Gabrysię Król, która wystąpiła specjalnie dla przedszkolaków. Gabrysia grała na gitarze klasycznej i śpiewała. Opowiedziała nam o swoim instrumencie, o tym jak niełatwe były początki kiedy zaczynała grać - jednak sprawia jej to ogromną radość i robi to z pasją. Dzieci słuchały z wielką uwagą i nagrodziły młodą artystkę gromkimi brawami. Zapraszamy częściej, to dla nas wielka radość gościć młode talenty w naszym przedszkolu.

Galeria Zdjęć