Środa, 22.5.2024
Name days: Emil / Helena / Wiesław

Gminny Przegląd Piosenki Świątecznej.

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

We wtorek, 10 grudnia, odbył się VIII Gminny Przegląd Piosenki Świątecznej, organizowany przez przedszkole "Pod Kasztanami". Koncert odbył się w Starym Kinie w Nowych Skalmierzycach. W tym roku organizatorzy trochę nas zaskoczyli, ponieważ do udziału zaprosili dzieci wraz z rodzicami lub dziadkami. To trudne wyzwanie, zwłaszcza dla dorosłych uczestników. W naszym przedszkolu wielką odwagą i talentem wokalnym wykazała się pani Sabina Stasiak wraz z wnuczką Nikolą, które zaprezentowały piosenkę "Aniołki i choinka". Występ dopełniła wspaniała dekoracja, gra na trójkącie oraz piękne stroje. Serdecznie dziękujemy za reprezentowanie naszego przedszkole oraz gratulujemy wspaniałego pomysłu, wielkiej odwagi i talentu muzycznego.

Galeria Zdjęć