Wtorek, 27.9.2022
Name days: Damian / Wincenty
Idź do strony głównej Przedszkole w Ociążu

Przedszkole w Ociążu

Ogłoszenie

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Ogłoszenie o funkcjonowaniu przedszkola od 1 września.

Szanowni Rodzice

wszelkie informacje o funkcjonowaniu przedszkola będą zamieszczane na stronie internetowej.

Godziny funkcjonowania przedszkola 7.00-16.00.

Dzieci do przedszkola przychodzą zdrowe, bez najmniejszych objawów chorobowych tzn. bez kataru, kaszlu, gorączki itp. Jeżeli u dziecka, przebywającego w przedszkolu, zostaną zauważone jakiekolwiek objawy choroby rodzice zostaną o tym niezwłocznie poinformowani i zobowiązani są odebrać dziecko.

Dziecko do przedszkola przyprowadza jeden rodzic, dziecko odbierane jest przez pracownika przedszkola przy wejściu głównym (rodzic/opiekun nie wchodzi do placówki). Wyjątkiem są rodzice dzieci, które po raz pierwszy przychodzą do przedszkola. Rodzic wchodzi na teren przedszkola, pomaga dziecku w szatni i zaprowadza do sali (rodzicom nie wolno wejść na salę). Odbieranie dzieci z przedszkola będzie odbywało się na tych samych zasadach – rodzic odbiera dziecko przy wejściu głównym, z wyjątkiem rodziców dzieci nowych.

Proszę przygotować dzieci - rozmawiać, wyjaśniać, informować o:
- zasadach przyprowadzania i odbierania
- dzieci nie mogą przynosić do przedszkola żadnych przedmiotów (zabawek, poduszek, przyborów itp.)
- powinny zgłaszać wszelkie dolegliwości

Listy dzieci przydzielonych do poszczególnych grup zostaną opublikowane w ostatnich dniach sierpnia. Będą umieszczone na drzwiach głównych w przedszkolu.

Ze względu na dość wymagające procedury i organizację pracy w przedszkolu proszę o przestrzeganie godzin przyprowadzania dzieci do przedszkola. Dzieci z grupy najstarszej 5-6 latki przychodzą do przedszkola do godziny 8.00, śniadanie rozpoczyna się o 8.10. pozostałe dzieci proszę przyprowadzać najpóźniej do godziny 8.30.

Wyposażenie dziecka – wszystkie rzeczy powinny być podpisane

- papcie (dzieci z grupy najstarszej powinny mieć drugą parę papci, które zostaną w szatni w szkole)
- worek z materiału z odzieżą na zmianę
- dzieci z grupy średniej (4-5l.) i starszej (5-6l.) strój do ćwiczeń gimnastycznych (krótkie spodnie, koszulka z krótkim rękawem, skarpetki)

Rzeczy dzieci z poprzedniego roku są do odebrania w przedszkolu do 9 września. Po tym terminie zostaną usunięte z placówki.

Wszelkie zmiany i nowe informacje będą zamieszczane na bieżąco. Zapraszam do częstego odwiedzania strony internetowej przedszkola.

Galeria Zdjęć